DUPLEX

 
Duplex – išskirtinis sublokuotų dvibučių projektas Aleksote, kuris išsiskiria savo precizišku požiūriu į namų kokybę bei kurio kiekvieno būsto išplanavimas buvo projektuojamas atsižvelgiant į būsimų naujakurių privatumą – jog tai būtų namai, kuriuose jūs mėgausitės ramybe ir komfortu.

Eksterjeras.  Architektui buvo leista suprojektuoti A+ klasės namus priimant nestandartinius sprendimus, dėl ko atsirado nestandartinės pastato formos, leidžiančios turėti privatumą nuo kaimynų. Pagrindis "Duplex" išskirtinumas — fasado eksterjeras, kuriame naudojamas retas margas skalūno akmuo.
Vidus. Namai turi 3 miegamuosius bei erdvias svetaines sujungtas su valgomojo zona, iš kurių pateksite į maumedžio lentomis dengtas terasas, kurios yra orientuotos į dėkingas pasaulio šalis, bei atskirtos nuo kaimyno — taip mėgausitės savo asmenine erdve jums priklausančiame sklype. Į namus atvestos visos miesto komunikacijos.

 
Gerbūvis. Šis jaukus, vos šešias naujakurių šeimas turėsiantis projektas, išsiskirs ir pilnai sutvarkytų gerbūviu bei privatumu. Projektas bus aptvertas bei įrengti įvažiavimo vartai. Taip pat bus pasirūpinta ir teritorijos apsodinimu, bei apšvietimu.
Vieta. Aleksotas— tai vieta, kuri ypatinga tuo, jog gyveni visai šalia centro, tačiau gali džiaugtis ramybe ir gamtos grožiu. Visai šalia yra žalioji zona su botanikos sodu - visa tai lengvai pasiekiama pasivaikščiojant arba važiuojant dviračiu. Į centrą patogiai nuvažiuosite nauju Čiurlionio tiltu. Netoli prekybos centras “Rimi”, iki prekybos centro “Akropolis” vos  10 min.